Strona główna | O firmie | Kontakt

       

      Firma Montebello Denim Polska powstała w 1998 roku jako jedyny licencjonowany przedstawiciel włoskiego koncernu Gruppo Bonazzi, istniejącego od 1956 roku, specjalizującego się w produkcji tkanin jeansowych oraz bawełnianych. Wszystkie materiały produkowane przez koncern Gruppo Bonazzi posiadają certyfikaty światowych producentów tkanin, takie jak ISO 9001, ISO 14001 oraz Oeko-Tex Standard 100.

      Montebello Denim Polska jest dystrybutorem tkanin na obszarze Europy Środkowej oraz Europy Wschodniej. Jesteśmy solidnym partnerem i dostawcą dla producentów odzieży jeansowej. Posiadamy bogatą ofertę tkanin jeansowych i bawełn kolorowych w różnym wykończeniu.

      Wzbogacamy systematycznie wizerunek firmy poprzez fachowy zespół młodych specjalistów i entuzjastów w branży jeansowej. Dysponujemy środkami transportu i jesteśmy w stanie dostarczyć oferowany towar w dowolne miejsce w kraju, a dzięki umowom partnerskim z firmami spedycyjnymi również na obszarze Unii Europejskiej.

      Nasza firma z siedzibą w Łodzi, ul. Maratońska 111, jest do dyspozycji naszych klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16.